‘Çocukken sürekli hayaletler görürdüm!’

Dünyaca ünlü ABD’li oyuncu Kate Hudson, katıldığı bir programda ‘psişik yetenekleri’ hakkında konuştu. Çocukluğunda birçok kez hayalet gördüğünü söyleyen ünlü isim, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

‘Çocukken sürekli hayaletler görürdüm!’
Yayınlama: 11.05.2024
A+
A-

Son olara ‘A Little White Lie’ adlı yapımda yer alan ünlü oyuncu Kate Hudson, geçtiğimiz günlerde The Howard Stern Show’a katıldı. Hudson, programda kendi deyimiyle ‘altıncı hissi’ hakkında konuştu.

Sunucu Howard Stern’ün kendisinin ve annesi Goldie Hawn’ın ‘ölü insanları görüp göremediğini’ sorması üzerine ünlü isim, “Her şeyi görebiliyorum” dedi.

'Çocukken sürekli hayaletler görürdüm!'

TAROT KARTLARI OKUYOR

Sunucu, Kate Hudson’ı ölmüş babasının hayaletini görüp göremediğini sorunca; ABD’li oyuncu, yeteneklerinin esasen ruhani varlıklardan gelen mesajlardan ve tarot kartlarını okumaktan ibaret olduğunu açıkladı.

Küçük bir kızken aslında epey çılgındım çünkü sürekli hayaletler görürdüm. Biraz ‘Altıncı His’teki ‘Ölü insanlar görüyorum’ diyen çocuk gibiydim. Küçükken biraz öyleydim.

'Çocukken sürekli hayaletler görürdüm!'

“ÖLÜMDEN SONRAKİ HAYAT ÇOK TUHAF FAKAT GÜZEL OLACAK”

Ölümden sonraki hayat hakkındaki görüşlerini de paylaşan oyuncu, “Ölümden sonraki hayatın çok fazla boyutlu olduğuna inanıyorum ve her şeyi bilmemiz gerektiğini düşünüyoruz ama bilmiyoruz ve bunu oraya gittiğimizde göreceğiz. Bence çok tuhaf fakat güzel olacak” dedi.

'Çocukken sürekli hayaletler görürdüm!'

Kate Husdon, 2014 yılında da Alan Carr’ın Chatty Man Show programında ‘yüzü olmayan bir kadın hayaleti’ gördüğünü açıklamıştı.

'Çocukken sürekli hayaletler görürdüm!'

“TÜYLER ÜRPERTİCİYDİ”

“Bu gerçekten tüyler ürperticiydi” diyen aktris, “Ben ve annem Goldie ölü insanları görebiliyoruz. Bu gerçekten görmek değil, bir ruhu hissetmek; beşinci bir enerji. Ben enerjiye inanırım. Beynimizin bunu görsel şeylere dönüşebileceğine inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.