‘Taş Kağıt Makas’ın Fecir’i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti!

Kanal D ekranında yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinde Fecir karakterine hayat veren Burak Yörük, Fecir karakterini canlandırdıktan sonra kendi değerimi anladım ifadelerini kullandı.

‘Taş Kağıt Makas’ın Fecir’i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti!
Yayınlama: 06.05.2024
A+
A-

Kadrosunda usta oyuncuları buluşturan, her çarşamba akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, tanıtım filmleri ve sürükleyici sahneleriyle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

TAŞ KAĞIT MAKAS SON BÖLÜM…

Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin’in yönetmenliğini üstlendiği dizide ‘Fecir Emirkıran’ karakterine hayat veren Burak Yörük, özel açıklamalarda bulundu.

'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti!

“DAHA MERHAMETLİ BİRİ OLDUĞUMU HİSSDİYORUM”

Canlandırdığı karakterin kendisinden çok uzak bir karakter olduğuna değinen oyuncu, “Fecir’den sonra hayatımda çok fazla şey değişti çünkü daha önce hiç buna benzer bir rol oynamamıştım. Öncelikle kendimden çok uzak bir insanı canlandırmak ilginç bir deneyim oldu. Fecir daha çok güdüleriyle yaşayan bir insan ben kendi hayatımda öyle değilimdir. Etik değerlere önem veren bir insanım. Hayatı, elimden geldiğince öğrendiğim ekole göre dikkatli yaşarım. Fecir öyle değil; kötü bir ekolü var, yanlış örneklerle büyümüş. Bu anlamda psikolojik olarak güdüsel davranışları mevcut. Bana uzak biri olduğu için hayatımda çok şey değişti, gittikçe daha merhametli biri olduğumu hissediyorum. Fecir’den sonra kendi değerimi anladım” dedi.

'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti!

“KIRBAÇ SAHNESİNDE ÇOK ZORLANDIM”

Oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Yörük, çekimler sırasında onu en çok zorlayan sahneye de değindi. Fecir’in babası tarafından şiddet gördüğü sahnelerde zorlandığına değinen ünlü isim, “Fecir’in babası tarafından kırbaçlandığı sahne hem duygusal hem de fiziksel olarak zorlayıcı ve yorucu bir sahneydi” açıklamasında bulundu.

'Taş Kağıt Makas'ın Fecir'i Burak Yörük: Hayatımda çok şey değişti!

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Atsız Karaduman, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, yeni bölümleri ile çarşamba akşamları Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.