2 metrelik yılanı görünce şoke oldu! ‘Ahtapot Necdet, görüyorsunuz anlatmaya gerek yok

Elazığ’da bir kişi boş arazide kenetlenen yaklaşık 2 metrelik yılanı görünce, o anları kayıt altına aldı. Adamın konuşmasını dinleyenler gülmekten kendilerini alamadı.

2 metrelik yılanı görünce şoke oldu! ‘Ahtapot Necdet, görüyorsunuz anlatmaya gerek yok
Yayınlama: 08.05.2024
A+
A-

Olay, Elazığ’ın merkeze bağlı Ancuz köyünde yaşandı. Şerif Kılıç isimli vatandaş, boş bir arazide gezerken otların arasında kenetlenmiş bir şekilde yaklaşık 2 metre uzunluğundaki yılanı fark etti.

Bunun üzerine cep telefonu ile yılanı görüntüleyen Kılıç’ın konuşması dinleyenleri güldürdü. Kılıç, yılanı görünce, “Ahtapot Necdet, kobra Necdet. Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok” dedi.

2 metrelik yılanı görünce şoke oldu! 'Ahtapot Necdet, görüyorsunuz anlatmaya gerek yok

ANTALYA’DA CAMİYİ YILANLAR BASTI

İlginç olay, Çile Mahallesi Adanda Mevkii Camii’nde meydana geldi. Cami imam hatibi Sedat Özdemir, akşam ezanını okumak için camiye gitti. Ezanı okuduktan sonra akşam namazını kıldırmak üzere mihraba yönelen Özdemir, halı üzerinde bir canlının hareket ettiğini fark etti. Mihraba yaklaşan imam, camiye yılan girdiğini görünce cemaatten yardım istedi. Kısa süreli paniğe neden olan yılan, bir değnek yardımıyla çuval içine alınarak doğal ortamına bırakıldı.

Cami imam hatibi Sedat Özdemir, camide son 20 günde üç farklı yılanın yakalanarak doğal ortamına salındığını belirtti. Akşam ve yatsı namazı vaktinde üç defa fark edilen yılanların cep telefonuyla görüntüleri de kaydedildi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.